Siyah beyaz değişik efektleri, dakikalarca bakışma sahneleriyle konuşulan Hint dizileri, değişik ve şaşırtan sahneleriyle izleyenlere ‘yok artık’ dedirtiyor. Türkiye’de de belli bir kitle tarafından izlenen Hint dizilerinin birbirinden ilginç sahnelerini sizin için derledik.

1- Sevdiği kadın için ayı çeken adam

Hint dizileri

Hint dizileri

Sevdiğiniz sizin için ayı çekse ne hissederdiniz? Bu Hint dizisinde genç çocuk sevdiği kız için ayı bir ‘halat’la çekiyor.

2- Yıkanıp kurutulan asılan laptop

Hint dizileri Hint dizileri

Bu sahne sizlere ‘koronavirüs varken ben’ dedirtebilir. Bu Hint dizisinin sahnesinde, kadın dizüstü bilgisayarı bir bulaşık gibi deterjanla temizliyor. Sonrasında suyla bilgisayarı iyice yıkayan kadın, bilgisayarı çamaşır gibi ipe asıyor.

3- Bavula düşen kadın

Hint dizileri Hint dizileri

Bir bavula düşüp şeklini almak ne kadar mümkün? Bu Hint dizisinde, bavula takılıp başını duvara çarpan kadın, bavulun içine düşüyor. Bavula tam da sığabilecek şekilde düşmesi izleyenlere ‘yok artık’ dedirtiyor.

4- Alnından vurulup konuşan kadın

Hint dizileri Hint dizileri

Bu dizide ise kadın alnından vurulmasına rağmen, sevdiğiyle vedalaşmaya devam ediyor.

5-Kendini ipe dolayan kadın

Hint dizileri Hint dizileri

‘Yok artık’ dedirten sahnelerden bir diğeri ise tokat yedikten sonra kendisini boğan kadın. Bu sahnede tokat yiyen kadın, döne döne kendisini perdeye dolayarak boğuyor.

İlginizi çekebilir:

Taktıkları şapkalarla bütünleşen dizi karakterleri

Dünyanın en ilginç kertenkele türü: Tokay Gecko

Yalnızlığı yenmenin 8 altın kuralı

Orta Oyunu üzerine