Usta yönetmen kategorisine girmeyi hak eden ABD’li yönetmen Quentin Tarantino, Kill Bill 3 filmini çekeceğinin müjdesini verdi. Önceki gün Sirius XM radyo kanalında Andy Cohen’e konuşan Tarantino, Kill Bill 3 için hayata geçireceği ilginç bir fikri olduğunu söyleyerek sinemaseverleri heyecanlandırdı.

Başrolünde Uma Thurman’ın yer aldığı Kill Bill serisinin ikincisinin üzerinden 15 yıl geçmesine rağmen dünyanın en ölümcül kadını olan Gelin’in (The Bride) hikayesinin henüz bitmediğini söyleyen Tarantino, “Ne yapacağıma dair bir fikrim var. Mantıksız bir macerayla gelmek istemem, çünkü Gelin bunu hak etmiyor. O, çok uzun ve zorlu bir savaş verdi” ifadesini kullandı.

 Kill Bill 3

Tarantino: Üç yılı bulabilir

Kill Bill: Vol. 3 için ilginç bir fikri olduğunu söyleyen Tarantino, yeni filmin tamamlanmasının üç yılı bulabileceğini belirtti. Çünkü Tarantino Kill Bill’den önce, henüz detaylarını açıklamadığı beş bölümlük bir dizi çekeceğini açıkladı.

Thurman’ın hayat verdiği Beatrix ‘The Bride’ Kiddo karakteri, kilisedeki nikahı sırasında kurşunların hedefi olmuş, karnındaki bebeğini kaybetmişti. Buna rağmen hayata tutunmayı başarmış ve yıllar sonra komadan çıkarak peşinden gelen suikastçilerden intikam almıştı. İkinci filmde diri diri toprak altına girmesine rağmen tabuttan çıkmayı da başarmıştı. Kill Bill 3 filminde The Bride karakterinin başına neler geleceği, nasıl maceralar yaşayacağı merak konusu.

Kill Bill 3 (Kill Bill: Vol. 3) filminin konusu

Kill Bill 3 (Kill Bill: Vol. 3) filminin konusu

2003’te gösterime giren “Kill Bill Vol.1” ve 2004’te izleyiciyle buluşan “Kill Bill Vol.2″dan sonra Kill Bill: Vol. 3 konuşulmaya başlandı. Tarantino’nun açıklaması sonrası Kill Bill 3 (Kill Bill: Vol. 3) filminin konusu merak edilmeye başlandı. Bu konudaki en büyük teori Vernita’nın kızı Nikki Bell’in The Bride’dan alacağı intikamla ilgili. Kısaca hatırlatacak olursak: “Kill Bill Vol.1″da The Bride, Vernita’yı öldürdüğü anda arkadan Vernita’nın küçük kızı Nikki belirmiş ve The Bride, ona şu cümleleri söylemişti: “Büyüdüğünde eğer hala kendini kötü hissediyor olursan, seni bekliyor olacağım.” İşte bu cümlenin, “Kill Bill Vol. 3″nin zeminini oluşturacağı öngörülüyor.

 

İlginizi Çekebilir:

Tarantino’nun kült filmi Kill Bill’in en güzel müzikleri